13:46 / 16.01.2020.

Autor: T.D./HRT

Ozljeda Rashforda, upitan za derbi protiv Liverpoola

22-godišnji napadač "vragova" Rashford, zamijenjen je u 80. minuti zbog bolova u leđima, nakon što je na terenu proveo 16 minuta.
Trener Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjaer požalio je što je uvrstio u momčad Marcusa Rashforda u utakmici FA kupa protiv Wolverhamptona. Manchester united ubilježio je pobjedu od 1:0, ali ostao je bez udarnog napadača.

22-godišnji napadač "crvenih vragova" Rashford, zamijenjen je u 80. minuti zbog bolova u leđima, nakon što je na terenu proveo 16 minuta. Rashford je ušao s klupe u 64. minuti umjesto Daniela Jamesa.

Engleski reprezentativac ove sezone postigao je 22 gola za klub i reprezentaciju.

Solskjaer, čija momčad igra u nedjelju u gostima kod vodećeg Liverpoola, rekao je da Rashford ne može uopće trčati.

- Mora se podvrgnuti pregledima u narednih nekoliko dana, moramo vidjeti za nedjeljnu utakmicu protiv Liverpoola, dodao je Norvežanin.

- Nisam ga htio ubaciti u igru. Mislim da je dobio udarac, u koljeno ili leđa, ali on se borio na terenu. Odgađali smo njegov ulazak u igru protiv Wolvesa, ali trebala nam je pobjeda. Vrhunac je sezone, pa ćemo učiniti sve kako bismo ga osposobili za nedjeljnu utakmicu. Ako se neće biti oporaviti, onda ćemo morati igrati bez njega, ističe Solskjaer.

Rashford je odigrao 13 utakmica, a startao je u njih 11, od početka prosinca postigavši ​​devet golova u tom razdoblju.

Manchester United nalazi se na petom mjestu u Premier ligi, zaostaje 27 bodova za vodećim Liverpoolom.