16:56 / 09.05.2019.

Autor: A.M./HRT

Navijači Ajaxa odbrojavali zadnjih 10 sekundi i ostali šokirani

Screenshot: Twitter

Kad je kucnula peta minuta sudačke nadoknade bilo je realno očekivati da će Spursi s 2:2 kući, a Ajax u finale. Očekivali su to i navijači Ajaxa u jednom amsterdamskom pubu.
Iako je Tottenham golovima Lucasa Moure u 55. i 59. minuti jučerašnje uzvratne polufinalne utakmice Lige prvaka izjednačio na 2:2 i nedostajao mu je samo gol do plasmana u finale, kad se krenulo u petu minutu sudačke nadoknade bilo je realno očekivati da će Spursi s 2:2 kući, a Ajax u finale. Očekivali su to i navijači Ajaxa u jednom amsterdamskom pubu, gdje su počeli odbrojavati završnih 10 sekundi utakmice, nakon čega bi krenula velika proslava. No uslijedio je šok, jer Lucas Moura zabio je svoj treći gol točno sekundu nakon što je otkucao ulazak u 96. minutu! Neki navijači već su počeli slaviti jer očito u zadnjim trenucima nisu imali pogled na ekran, dok je većina ipak odmah shvatila što se događa. U sekundi su se stopili pobjednički poklici s vriskovima šoka i nevjerice. Ako se volite naslađivati ovakvim stvarima, svakako pogledajte kako je to izgledalo.