Najbolji igrač Premier lige poručio da ostaje

24.05.2022.

11:09

Autor: HRT

Jack Grealish i Kevin De Bruyne na proslavi titule

Jack Grealish i Kevin De Bruyne na proslavi titule

Foto: /Molly Darlington / Reuters

Fantastični Belgijac, Kevin De Bruyne, poručio je navijačima Manchester Cityja na proslavi titule da definitivno ostaje u klubu i iduće sezone.

- Ovdje sam već sedam godina, volim ovo sve, volim ovaj tim. Imam ugovor još tri godine, definitivno ću ostati ovdje. Nemam drugih planova, nastavljam karijeru u Cityju, to je moj tim, poručio je De Bruyne. 


Veznjak Cityja ove sezone je odigrao 45 utakmica za klub, postigao je 19 golova i podijelio 14 asistencija. Koliko je važan igrač bio za 'Građane' ove sezone u Premier ligi svjedoči podatak da je bio najbolji strijelac i asistent svoje momčadi na pohodu ka obrani naslova.


De Bruyne je u City došao na ljeto 2015. godine iz Wolfsburga za 75 milijuna eura, dosad je odigrao 307 utakmica, zabio 86 golova i namjestio 121 gol.


Klub ove sezone napušta kapetan momčadi i legenda Cityja, Fernandinho koji je u Manchesteru proveo skoro deset godina. Za iduću sezonu City će biti jači za jednog od najboljih napadača današnjice, Erlinga Haalanda.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!