Autor: M.M./HRT

Modrić lijepom gestom čestitao Karimu Benzemi

Luka Modrić (Igor Kralj/PIXSELL)

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić nije konkurirao za nastup u momčadi "kraljevskog kluba", a nakon susreta spustio se do svlačionice pozdraviti suigrače.
U posljednjoj utakmici 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva madridski Real teškom je mukom na svom Santiago Bernabeu svladao posljednju Huescu sa 3:2 (1:1).

Gosti su poveli preko Hernandeza (3) na startu utakmice, no do poluvremena je poravnao Isco (25) da bi u nastavku Real do prednosti stigao golom Ceballosa (62). Novo izjednačenje i mogućnost senzacije donio je Etxeita (74), ali Benzema (89) je u samoj završnici spasio svoju momčad blamaže.

Posebno lijepu gestu uputio je Karimu Benzemi, strijelcu odlučujućeg gola. Luka mu je prvo dva puta skinuo šešir, a onda ga i zagrlio.