23:33 / 25.02.2018.

Autor: HRT

Milanu pobjeda kod Rome, asistencija Kalinića

Nikola Kalinić (Screenshot: YouTube)

Hrvatski napadač Nikola Kalinić bio je asistent za drugi pogodak Milana u pobjedi od 2:0 na gostovanju kod Rome.
Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Kalinić bio je asistent za drugi pogodak Milana u pobjedi od 2:0 na gostovanju kod Rome u 26. kolu talijanskog prvenstva.

Kalinić, koji je u igru ušao u 67. minuti, izvrsnom je okomitom loptom proigrao Davidea Calabriju koji se našao sam pred vratarom Rome Alissonom Beckerom i lakoćom ga svladao. I prije ove asistencije Kalinić je bio zapažen nakon dobrog udarca s vrha kaznenog prostora, no Becker je uspio to obraniti.

Prvi pogodak za Milan zabio je Patrick Cutrone u 48. minuti, a upravo je umjesto njega kasnije u igru ušao Kalinić.