Jesus Manuel Corona, odlični 29-godišnji meksički nogometaš, zbog ozljede neće nastupiti na Svjetskom prvenstvu kojem je krajem godine domaćin Katar.
18.08.2022.
19:31
Autor: I.L./HRT/Hina
Jesus Manuel Corona, odlični 29-godišnji meksički nogometaš, zbog ozljede neće nastupiti na Svjetskom prvenstvu kojem je krajem godine domaćin Katar.
Jedan od najjačih meksičkih aduta ozlijedio se na treningu Seville. U pitanju je lom metatarzalne kosti lijeve noge, a uz to je i oštetio ligamente gležnja. Nesreća se za Coronu dogodila bez kontakta s nekim od suigrača, a slijedi mu, kako je najavio klub iz Andaluzije, stanka do početka iduće kalendarske godine.
Više od šest godina Corona je igrao u Portu, a početkom ove godine je došao u Sevillu. U karijeri je odigrao 71 utakmicu za reprezentaciju Meksika te je postigao deset pogodaka.
🇲🇽 Jesus Manuel Corona saw his #WorldCup ambitions crushed on Thursday as the Sevilla winger suffered leg and ankle injuries that should keep him sidelined until early next year. 🤕
— beIN SPORTS USA (@beINSPORTSUSA) August 18, 2022
More info about his injury here: ⤵️https://t.co/V1Fbls1mYs
Meksiko će na Svjetskom prvenstvu igrati u skupini s Argentinom, Poljskom i Saudijskom Arabijom.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora