19:46 / 17.01.2021.

Autor: I.L./Hina

Liverpool i Manchester United podijelili bodove

Nogometaši Manchester Cityja probili su se na drugo mjesto ljestvice.
Nogometaši Manchester Cityja probili su se na drugo mjesto ljestvice engleskog prvenstva uvjerljivom 4-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Crystal Palacea u susretu 19. kola.

Dvostruki strijelac bio je Stones (26, 68), a po jedan gol dodali su Gündogan (56) i Sterling (88).

Manchester City sada ima 35 bodova iz 17 susreta, dva manje uz utakmicu manje od lidera, gradskog rivala Manchester Uniteda, koji je ranije u nedjelju u velikom derbiju odigrao 0-0 na gostovanju kod Liverpoola, a isti broj bodova ima treći Leicester City, dok četvrti Liverpool zaostaje jedan bod.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Tottenham Hotspur je kao gost svladao Sheffield United s 3-1 (2-0). Tottenham je poveo 2-0 u prvom poluvremenu pogocima Auriera (5) i Kanea (40). Nadu domaćima nakratko je vratio McGoldrick (59), no samo tri minute poslije Ndombele (62) je vratio gostima dva gola prednosti.

Ovom pobjedom peti Tottenham ima po 33 boda, dok je Sheffield United ostao na posljednjem mjestu s pet bodova, čak šest manje od pretposljednjeg West Bromwich Albiona.

REZULTATI 19. KOLA,
Subota:
Wolverhampton Wanderers - West Bromwich Albion 2-3 (Silva 38, Boly 43 / Matheus Pereira 8-11m, 56-11m, Ajayi 52)
West Ham United - Burnley 1-0 (Antonio 9)
Leeds United - Brighton and Hove Albion 0-1 (Maupay 17)
Fulham - Chelsea 0-1 (Mount 78)
Leicester City - Southampton 2-0 (Maddison 37, Barnes 90+5)
Nedjelja:
Sheffield United - Tottenham Hotspur 1-3 (McGoldrick 59 / Aurier 5, Kane 40, Ndombele 62)
Liverpool - Manchester United 0-0
Manchester City - Crystal Palace 4-0 (Stones 26, 68, Gundogan 56, Sterling 88)