Autor: HRT/Hina

Levante dvaput vodio, no na kraju slavlje Šišmiša

Ilustracija (Reuters)

Valencia je na svom stadionu pobijedila Levante s 4-2.
U gradskom derbiju 1. kola Primere Valencia je na svom stadionu pobijedila Levante s 4-2 (2-2).

Levante je dvaput vodio, ali su Šišmiši ipak na kraju slavili pogotkom Valeja 15 minuta prije kraja, da bi isti igrač u četvrtoj minuti sudačke nadoknade postavio konačnih 4-2.

U ostalim utakmicama Betis je došao do pobjede kod Alavesa u zadnjim trenucima dvoboja golom Tella, dok su Valladolid i Real Sociedad odigrali 1-1, kao i Villarreal i Huesca.

Bila je to prva utakmica Unai Emeryja na klupi Žute podmornice. Huesca je u zadnjim minutama imala ogromnu šansu, a poništen im je pogodak zbog zaleđa.