18:34 / 10.11.2018.

Autor: HRT

Kramarić strijelac u pobjedi Hoffenheima

Hrvatski napadač Andrej Kramarić nastavio je dobru golgetersku formu i bio je strijelac za Hoffenheim.
Hrvatski napadač Andrej Kramarić nastavio je dobru golgetersku formu i bio je strijelac za Hoffenheim, koji je u subotu u 11. kolu Bundeslige svladao Augsburg sa 2:1. Kramarić, koji je prije tri dana bio strijelac u Ligi prvaka protiv Lyona (2:2), doveo je u vodstvo Hoffenheim u 65. minuti. Gosti su izjednačili preko Alfreda Finnbogasona (69), a pobjedu Hoffenheimu donio je Reiss Nelson u 83. minuti. Još dva puta Kramarić se mogao upisati u strijelce, u 52. i 82. minuti, ali njegovi pokušaji bili su trunku neprecizni. Predzadnja Fortuna iz Duesseldorfa je sa 4:1 svladala Herthu, koja je od 41. minute imala igrača manje jer je isključen branič Maximilian Mittelstadt. Davor Lovren, mlađi brat Dejana Lovrena, nije bio u sastavu Fortune. Francuski napadač Alassane Plea bio je trostruki strijelac (39, 48, 52) za Borussiju Mönchengladbach, koja u gostima pobijedila Werder sa 3:1. Bez ozlijeđenog Borne Sose Stuttgart je u gostima dobio Nürnberg sa 2:0. Vodi Borusia iz Dortmunda sa 24 boda, druga je Borussia iz Moenchengladbacha sa 23, a slijedi Bayern sa 20 bodova. Večeras je na rasporedu najveći derbi njemačkog nogometa u kojem Borussia Dortmund dočekuje Bayern. REZULTATI: