Autor: HRT

Kalinić zabio pogodak u pobjedi Atletico Madrida

-

-

Hrvatski napadač Nikola Kalinić zabio je prvi pogodak u španjolskom prvenstvu za Atletico Madrid.
Hrvatski napadač Nikola Kalinić zabio je prvi pogodak u španjolskom prvenstvu za Atletico Madrid u domaćoj 3:0 pobjedi protiv Alavesa u 15. kolu.

Spremno je iskoristio Ariasovu asistenciju s desne strane i matirao nemoćnog vratara gostujuće momčadi u 22. minuti.
Na 2:0 povisio je Antoine Griezmann u 83., a konačnih 3:0 postavio je Rodrigo u 88. minuti. Atletico je s utakmicom više sada na drugom mjestu La Lige s 28 bodova. Vodeća Barcelona ima isti broj bodova, ali kasnije danas igra protiv gradskog rivala Espanyola.

Kaliniću je to drugi gol u samo tri dana, zabio je i niželigašu Sant Andreuu u Kupu kralja ranije ovog tjedna. Iz igre je izašao u 56. minuti kada ga je zamijenio Vitolo