15:13 / 24.02.2019.

Autor: M.M./Hina

Juventus svladao Bolognu, Mandžukiću kapetanska vrpca

Mario Mandžukić (Goran Stanzl/PIXSELL)

Darijo Srna ušao je u 73. minuti, a Filip Bradarić ostao je na klupi za pričuve Cagliarija.
U susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Bolognu 1-0, a pogodak odluke zabio je Paulo Dybala u 67. minuti.

Mario Mandžukić  je za Juventus odigrao cijeli susret kao kapetan.

U susretu između Sassuola i SPAL-a nije bilo pobjednika, susret je završio 1-1. Peluso je doveo domaćine u vodstvo u 43. minuti, a izjednačio je Petagna u 68. minuti iz jedanaesterca. Domaćin je od sudačke nadoknade bio s igračem manje nakon što je isključen Alfred Duncan.

Lorenco Šimić nije nastupio za SPAL.

Chievo i Genoa su odigrali bez golova, a Adrian Šemper nije nastupio za domaći sastav.

U ranije odigranom susretu nogometaši Sampdorije pobijedili su kao domaćini Cagliari 1-0. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Quagliarella koji je u 66. minuti bio precizan izvođač kaznenog udarca.

Darijo Srna je ušao u 73. minuti, a Filip Bradarić ostao je na klupi za pričuve Cagliarija.

Drugoplasirani sastav talijanskog nogometnog prvenstva Napoli kao gost uvjerljivo je svladao Parmu sa 4-0 (2-0). Strijelci za Napoli bili su Zielinski (18), Milik (36, 73) i Ounas (82).

S ova tri boda Napoli je smanjio zaostatak za vodećim Juventusom. Juventus ima 69, a Napoli 56 bodova. Treći Inter, koji od 20.30 sati gostuje kod Fiorentine, ima 46 bodova.