18:21 / 10.01.2022.

Autor: A.M./HRT

Josip Brekalo zabio dva gola Fiorentini

Josip Brekalo

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo zabio je dva gola u dvoboju Torina i Fiorentine, a oba je postigao u razmaku od osam minuta. Momčad Ivana Jurića pobijedila je na kraju s 4:0.

Domaćine je u vodstvo doveo Wilfried Singo u 19. minuti, četiri minute kasnije Brekalo je na asistenciju Saše Lukića udvostručio vodstvo Torina, a u 31. minuti je iskoristio pogrešku obrane gostiju, ukrao je loptu i pogodio za 3:0.

U 59. minuti Antonio Sanabria je na asistenciju Rolanda Mandragore povisio vodstvo domaće momčadi na 4:0.

Ukupno je s ova dva gola Brekalo došao do pet pogodaka u talijanskom prvenstvu ove sezone.

Brekalo je igrao do 79. minuti kada ga je zamijenio Marko Pjaca.

Zahvaljujući ovoj pobjedi momčad trenera Ivana Jurića skočila je na deveto mjesto i ima 28 bodova, dok je Fiorentina sedma s 32 boda. Prvi je Inter s 49 bodova.