Golman crnogorske nogometne reprezentacije Matija Šarkić (26) iznenada je umro u subotu rano ujutro u apartmanu u Budvi u kojem je boravio.
15.06.2024.
09:57
Autor: B.G./HRT/Hina
Golman crnogorske nogometne reprezentacije Matija Šarkić (26) iznenada je umro u subotu rano ujutro u apartmanu u Budvi u kojem je boravio.
Kako javljaju crnogorski mediji, čuvaru mreže crnogorskog nogometnog tima naglo je pozlilo oko 6.30 sati ujutro i njegovi prijatelji su odmah pozvali hitnu pomoć, ali ga liječnici, nažalost, nisu spasili.
Nakon toga je došla i policija koja ispituju sve okolnosti, ali je najvjerojatnije u pitanju prirodna smrt.
Mediji pišu da crnogorska policija ispituje slučaj, ali da sve ukazuje da se radi o prirodnoj smrti.
Šarkić je prije desetak dana oduševio crnogorsku javnost sjajnim obranama na prijateljskoj utakmici protiv Belgije.
Matija Šarkić je posljednjih godinu karijere proveo u engleskom Millwallu, a prije toga je igrao za Aston Villu i Wolerhampton.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora