Večeras je na rasporedu devet preostalih susreta 4. kola Lige prvaka, kojim će se kompletirati polovica susreta u grupnoj fazi natjecanja.
06.11.2024.
08:35
Autor: B.G./HRT
Večeras je na rasporedu devet preostalih susreta 4. kola Lige prvaka, kojim će se kompletirati polovica susreta u grupnoj fazi natjecanja.
U izravnom prijenosu na Drugom programu HTV-a od 21 sat, možete pratiti susret Intera i Arsenala. Riječ je o dvije momčadi s jednakim brojem bodova, sedam, a definitivno se radi o važnoj utakmici s obzirom na to da se može pokazati ključnom za izravni plasman u 1/8 finala Lige prvaka. Arsenal je i protivnik Dinama, a zagrebačka momčad gostuje kod londonske 22. siječnja u pretposljednjem kolu.
Od ostalih susreta, zasigurno je zanimljiv susret PSG-a i Atletico Madrida u Parizu. Niti jedna ni druga momčad nisu se proslavile u tri kola s obzirom na svoju reputaciju - PSG ima četiri boda, dok je Atletico sakupio tri uz gol-razliku -5.
Bayern je pak u prilici na Allianz Areni isprati gorak okus prošle dvije utakmice u ovom natjecanju. Nakon što su ponizili Dinamo s 9:2, momčad Vincenta Kompanyja zabilježila je dva poraza od Aston Ville i Barcelone, a na drugoj strani je Benfica, koja nakon tri kola ima dvije pobjede i jedan poraz.
U naše susjedstvo dolazi Barcelona - domaćin Blaugrani je Crvena zvezda koja će tražiti senzaciju nakon katastrofalnog starta Lige prvaka i tri poraza s gol-razlikom -9.
Liga prvaka, 4. kolo, 6.11.:
Club Brugge - Aston Villa 18:45
Shakthar - Young Boys 18:45
Bayern - Benfica 21:00
Crvena zvezda - Barcelona 21:00
Feyenoord - RB Salzburg 21:00
Inter - Arsenal 21:00, HTV 2
PSG - Atletico Madrid 21:00
Sparta Prag - Brest 21:00
Stuttgart - Atalanta 21:00
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora