Ibrahimović pustio suzu na konferenciji prilikom povratka u reprezentaciju

22.03.2021.

17:51

Autor: K.L./HRT

Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović

Foto: Jonas Ekstromer/TT News Agency / REUTERS

Zlatan Ibrahimović vratio se u švedsku nogometnu reprezentaciju, prvi put od Europskog prvenstva 2016. godine zaigrat će u žutom dresu.

Legendarni 39-godišnji napadač pustio je suzu kad je dobio pitanje o sinovima, Maximilianu (14) te Vincentu (12) koji su bili tužni što neće biti s ocem tijekom reprezentativne stanke.

- Vincent je plakao kad sam ih ostavio, rekao je Ibrahimović na konferenciji za novinare, prvoj nakon što se odlučio vratiti u reprezentaciju uoči kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Najbolji švedski strijelac svih vremena rekao je da je igranje za reprezentaciju najveća stvar koju može napraviti kao nogmetaš.

- Kad sam pratio Švedsku kako igra, u sebi sam i dalje imao osjećaj da im mogu pomoći te dati još nešto više, dodao je Ibrahimović.

- Ovdje sam zbog rezultata, za trenera, za suigrače i za cijelu državu. Riječi ništa ne znače ako ne donesu rezultate.

Švedska će na početku kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. igrati protiv Gruzije i Kosova.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!