22:40 / 18.01.2021.

Autor: K.L./HRT/Hina

Ibrahimović o Mandžukiću: Sada imamo dvojicu koji će plašiti protivnike!

Nogometaši Milana svladali su u 18. kolu talijanskog prvenstva na gostovanju Cagliari s 2:0.
Nogometaši Milana svladali su u 18. kolu talijanskog prvenstva na gostovanju Cagliari s 2:0 i tako pred drugoplasiranim Interom zadržali prednost od tri boda na vrhu Serie A.

➡️Maldini o Mandžukiću: Znamo dobro njegov karakter ➡️Mandžukić prošao liječnički pregled u Milanu

Oba pogotka postigao je Zlatan Ibrahimović, povratnik nakon ozljede. Prvi pogodak zabio je u 7. minuti iz kaznenog udarca, a pobjedu je potvrdio na dodavanje Calabrije u 52. minuti. Milan je od 74. igrao s igračem manje kada je drugi žuti dobio Saelemaekers.

Bili su to njegovi prvi golovi u 2021. godini čime je postao igrač koji je postizao pogotke u službenoj utakmici u svakoj od zadnje 23 godine.  Hrvatski veznjak Marko Rog zbog ozljede nije igrao za Cagliari, dok Ante Rebić zbog zaraze koronavirusom nije bio u sastavu Milana.
Inače, u napadu bi mu se od sutra službeno trebao pridružiti i Mario Mandžukić. Bivši hrvatski reprezentativac postigao je dogovor s Milanom, prošao liječnički pregled i u utorak bi trebao i službeno potpisati ugovor s klubom. - Sretan sam zbog njegovog dolaska, sada imamo dvojicu koji plaše protivnike!, rekao je Ibrahimović za Sky Sports nakon utakmice.
Navodno bi Mandžukić trebao potpisati ugovor do kraja sezone s opcijom produženja za još godinu dana. Mandžukić je prije godinu i pol dana napustio redove Juventusa nakon što je sa "zebrama" osvojio četiri uzastopna naslova prvaka Italije, te je prešao u katarski Al-Duhail, s kojim mu je istekao ugovor krajem prošle godine. Poredak: