20:40 / 17.02.2018.

Autor: A.M./Hina

Hvata formu za SP: Kramarić strijelac treću utakmicu zaredom

Andrej Kramarić

U zadnjem nedjeljnom dvoboju 23. kola Bundeslige Schalke je u Gelsenkirchenu svladao Hoffenheim s 2-1, a jedini gol za goste dao je Andrej Kramarić.
Kramarić je pogodio glavom u 78. minuti, kada je Schalke vodio s 2-0 pogocima Thila Kehrera (11) i Breela Emboloa (36). Kramariću je to šesti gol ove sezone, a četvrti u zadnje tri bundesligaške utakmice. Hrvatski reprezentativni napadač odigrao je cijelu utakmicu za Hoffenheim, dok je kod Schalkea Marko Pjaca ušao u 75. minuti.
Schalke je sada peti s 37 bodova, ali samo jednim manje od drugoplasiranog Bayera, dok je Hoffenheim deveti s 31 bodom.