Kramarićev Hoffenheim je kao gost svladao Augsburg s 4-0 (1-0), a hrvatskog napadača hvale trener i suigrači.
11:47 / 15.08.2021.
Autor: T.D./HRT
Objavljeno: 15. kolovoza 2021., prije 267 dana
Autor: T.D./HRT
Kramarićev Hoffenheim je kao gost svladao Augsburg s 4-0 (1-0), a hrvatskog napadača hvale trener i suigrači.
Kramarić je bio dodavač za prva tri pogotka svoje momčadi. Prvo je u 37. minuti ubacio na glavu Bruuna Larsena, da bi u nastavku njegova dodavanja za pogotke koristili Adamyan u 78. i Rutter u 87. minuti. Konačni rezultat postavio je Rudy u petoj minuti nadoknade. Hrvatski reprezentativac odigrao je cijeli susret za Hoffenheim.
Trener Hoffenheima Sebastian Hoeneß je nakon utakmice istaknuo kako je Kramarić bio izvanredan.
Hrvatskog reprezentativca hvale i suigrači.
- On dijeli idealne lopte, točno onakve kakve vam trebaju. Jako je zabavno igrati s njim. Naravno da bi mi bilo drago da je i on zabio gol, ali preživjet će i s tri asistencije, našalio se Sargis Adamyan.
Strijelac prvog pogotka Jacob Bruun Larsen nije krio zadovoljstvo nakon Kramarićeve asistencije.
- Sjajno je igrati s njim, a uz to je i sjajna osoba, zaključio je.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora