13:51 / 17.03.2018.

Autor: HRT

Halilović oduzeo loptu i zabio okružen četvoricom suparničkih igrača

Alen Halilović (Foto: gtres/Gtres/PIXSELL)

Hrvatski nogometaš Alen Halilović doveo je lijepim pogotkom svoj Las Palmas u vodstvo protiv Deportiva u derbiju začelja španjolske Primere u La Coruni.
Hrvatski nogometaš Alen Halilović doveo je lijepim pogotkom svoj Las Palmas u vodstvo protiv Deportiva u derbiju začelja španjolske Primere u La Coruni, koji je okončan podjelom bodova (1:1).
Bivši igrač Dinama je u trećoj minuti oduzeo loptu na centru, sjurio se prema protivničkom šesnaestercu i onda okružen četvoricom suparničkih igrača s ruba šesnaesterca prizemnim udarcem plasirao loptu u suprotni kut domaćeg gola. Gol Halilovića možete pogledati ovdje. Bio je to njegov drugi gol ove sezone nakon što je u veljači zabio za pobjedu 1:0 protiv Malage.
No vodstvo gostiju trajalo je manje od 20 minuta, jer je u 22. minuti na 1:1 izjednačio Raul Albentosa, a kako  u nastavku nije bilo golova dvoboj je završen podjelom bodova.