Trener Manchester Cityja Pep Guardiola pobjedu protiv Brentforda (3:0) zaključio je uzvikom podrške West Hamu, nadajući se pomoći "Čekićara" u utrci za naslov prvaka s Arsenalom.
10.05.2026.
09:38
Autor: K.L./HRT
Trener Manchester Cityja Pep Guardiola pobjedu protiv Brentforda (3:0) zaključio je uzvikom podrške West Hamu, nadajući se pomoći "Čekićara" u utrci za naslov prvaka s Arsenalom.
Budući da Arsenal u nedjelju gostuje kod West Hama, Guardiola je konferenciju za medije završio prekriženim rukama, simulirajući simbol londonskog kluba, uz povik: - Idemo, Ironsi! (Come on you Irons).
- Naslov više nije u našim rukama, ovisimo o njihovom kiksu. Borimo se protiv momčadi koja je u finalu Lige prvaka i koja je gotovo cijelu sezonu na vrhu, ali volim što smo ponovno u ovoj poziciji, izjavio je Guardiola.
Do kraja prvenstva City očekuju susreti protiv Crystal Palacea, Bournemoutha i Aston Ville, dok Arsenal, uz West Ham, igra protiv Burnleyja i Palacea.
- Sve što možemo je pobijediti u srijedu i ići utakmicu po utakmicu. Kalendar je zahtjevan, ostala su još samo dva tjedna do kraja sezone, zaključio je trener Cityja.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora