23:12 / 17.04.2018.

Autor: I.Ž.K./HRT/Hina

Golovi Brozovića i Perišića u visokoj pobjedi Intera

Nogometaši Intera upisali su visoku pobjedu od 4:0 protiv Cagliarija, a u strijelce su se upisali Marcelo Brozović i Ivan Perišić.
Nogometaši Intera iz Milana popeli su se na treće mjesto ljestvice Serie A nakon visoke pobjede od 4:0 protiv Cagliarija u prvoj utakmici 33. kola Serie A, a po jedan pogodak postigli su hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić.

Brozović je pogodio za 3:0 preciznim udarcem sa 15-ak metara s lijeve strane kaznenog prostora gostiju. Četvrti je to Brozovićev pogodak ove sezone, a posljednji je postigao upravo protiv Cagliarija na Sardiniji 25. studenoga prošle godine.

Perišić je postavio konačni rezultat u 90. minuti nakon kombinacije s Brozovićem na lijevom krilu. Za Perišića je to bio 10. pogodak u Serie A ove sezone. Inter je poveo 2:0 ranim pogocima u oba poluvremena, a strijelci su bili Joao Cancelo (3) i Mauro Icardi (49). Perišić i Brozović odigrali su cijelu utakmicu za Inter.

Treći Inter sada ima 63 boda, dva više uz utakmicu više od četvrtog Lazija i pete Rome koji će svoje susrete 33. kola igrati u srijedu. Cagliari je 14. sa 32 boda. Na vrhu je Juventus s 84 boda, dok je Napoli drugi sa 78.

Svih ostalih devet utakmica 33. kola igrat će se u srijedu, a sastaju se Benevento - Atalanta, Crotone - Juventus, Fiorentina - Lazio, Verona - Sassuolo, Roma - Genoa, SPAL - Chievo, Napoli - Udinese, Sampdoria - Bologna i Torino - Milan.