22:32 / 30.01.2021.

Autor: HRT/Hina

Gol Puljića u pobjedi Jagiellonije

Bartosz Kwiecien, Ivan Runje i Jakov Puljić

Hrvatski napadač Jakov Puljić bio je strijelac za Jagielloniju iz Bialystoka koja je u 15. kolu poljskog nogometnog prvenstva kao gost svladala Lechiju iz Gdanjska s 2-0 (1-0).

Puljić je pogotkom u 84. minuti postavio konačni rezultat i potvrdio pobjedu svoje momčadi. Bio je to njegov deveti gol ove sezone, a igrao je do 86. minute.

Jagiellonia je s nova tri boda stigla na šesto mjesto ljestvice s 23 boda, dok je Lechia osma s 19 bodova.

Matej Rodin odigrao je svih 90 minuta, dok je Ivan Fiolić bio na terenu do 70. minute za Cracoviju iz Krakowa koja je izgubila s 0-1 (0-0) kod Warte u Poznanu. Ta dva sastava sada imaju po 16 bodova te se nalaze na 11. i 12. mjestu ljestvice.

Na vrhu je Pogon iz Szczecina s 31 bodom, dva manje uz utakmicu manje ima druga Legia iz Varšave.