Odigrana je prva utakmica 11. kola španjolske La Lige, a nogometaši Getafea su pred svojim navijačima pobijedili Gironu s 2-1.
31.10.2025.
23:37
Autor: B.G./HRT/Hina
Odigrana je prva utakmica 11. kola španjolske La Lige, a nogometaši Getafea su pred svojim navijačima pobijedili Gironu s 2-1.
Time je produbljena kriza Girone koja je i dalje posljednja na ljestvici. Ima utakmicu više od pretposljednjeg Ovieda i isti broj bodova. Getafe je privremeno skočio sve do sedmog mjesta na ljestvici.
Getafe je suparnika slomio golovima u drugom poluvremenu.
Prvo je Mario Martin doveo domaćina u vodstvo u 73. minuti, a sve je zaključeno kada je u 87. Borja Mayoral pogodio za 2-0.
Girona je u nadoknadi uspjela doći tek do počasnog pogotka, s bijele točke je pogodio Stuani u 94. minuti za 1-2. Hrvatski vratar Dominik Livaković opet je poraz svoje Girone pratio s klupe za pričuve.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora