23:09 / 29.01.2021.

Autor: Hina

Fiorentina s dva igrača manje uzela bod u Torinu

Dvoboj Torina i Fiorentine

U 20. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Torino i Fiorentina su odigrali 1:1, a gosti su završili utakmicu s dva igrača manje.

U 61. minuti je 'pocrvenio' Gaetano Castrovilli, no Viole su unatoč igraču manje povele. Pogodak je u 67. minuti zabio Franck Ribery.

Samo četiri minute kasnije crveni karton je dobio i Nikola Milenković. S dva igrača više domaćin je ipak uspio izjednačiti u 88. minuti, a bod Torinu donio je Andrea Belotti.

Torino je bez pobjede već pet kola i trenutačno je na 17. mjestu sa 15 bodova, dok je Fiorentina 12. s 22 boda.

Na vrhu ljestvice je Milan sa 43 boda, dva više od Intera, dok je treća Roma sa 37 bodova.