23:03 / 08.01.2021.

Autor: I.L./Hina

FA Kup: Liverpool nadigrao oslabljenu Aston Villu

Večerašnjom izvedbom su uzvratili momčadi iz Birminghama.
Nogometaši Liverpoola prošli su šesnaestinu finala engleskog FA kupa nakon što su u gostima svladali Aston Villu s 4-1.

Redsi su uspješno prošli teško gostovanje na kojemu su u prvenstvu ove sezone izgubili s 2-7, a večerašnjom izvedbom su uzvratili momčadi iz Birminghama.

Treba istaknuti da je Aston Villa nastupila s U-23 igračima i mladom ekipom jer je cijela prva momčad i osoblje moralo u izolaciju nakon što je devet igrača i pet članova stručnog stožera bilo pozitivno.

Sadio Mané je već u 4. minuti doveo Liverpool  u vodstvo, da bi u 41. minuti izjednačio Barry, U drugom poluvremenu uslijedila je "crvena rapsodija", a za pobjedu su pogađali Wijnaldum (60), opet Mané (63) i Mohamed Salah (65).

U drugom susretu večeri Wolverhampton Wanderersi su na svom travnjaku pogotkom Adama Traoréa (35) izbacili Crystal Palace.