21:01 / 16.02.2019.

Autor: A.M./Hina

FA Kup: City tek u drugom poluvremenu slomio četvrtoligaša

Screenshot: YouTube

Nogometaši Manchester Cityja mnogo teže od očekivanog izborili su prolazak u četvrtfinale engleskog FA Kupa.
Nogometaši Manchester Cityja mnogo teže od očekivanog izborili su prolazak u četvrtfinale engleskog FA Kupa, oni su u susretu osmine finala tek u drugom poluvremenu slomili otpor četvrtoligaša Newport Countyja za gostujuću 4:1 (0:0) pobjedu.
Sve do 88. minute bilo je samo 2:0 za City golovima Sanea (51) i Fodena (75), a onda je domaće navijače razveselio Amond (88) smanjivši na 2:1. Ipak, Foden (89) svojim drugim golom i Mahrez (90+4) u posljednjoj minuti sudačke nadoknade osigurali su na kraju naizgled uvjerljivu pobjedu favorita.
U subotu su prolazak u četvrtfinale izborili još i Brighton and Hove Albion te Millwall.
REZULTATI OSMINE FINALA:
Petak:
Queens Park Rangers - Watford 0-1 (Capoue 45+1)
Subota:
Brighton and Hove Albion - Derby County 2-1 (Knockaert 33, Locadia 45+2 / Cole 81)
Wimbledon - Millwall 0-1 (Wallace 5)
Newport County - Manchester City 1-4 (Amond 88 / Sane 51, Foden 75, 89, Mahrez 90+4)