Hrvatski reprezentativac Martin Erlić potpisao je ugovor s talijanskim prvoligašem Bolognom.
02.08.2024.
20:06
Autor: HRT/HNS
Hrvatski reprezentativac Martin Erlić potpisao je ugovor s talijanskim prvoligašem Bolognom.
Martin Erlić, dugogodišnji član Sassuola, uz posudbe u Südtirolu i Speziju, promijenio je klupske boje. Dogovorio je suradnju s Bolognom, koja će igrati Ligu prvaka, a u čijim je redovima još jedan Hrvat, Nikola Moro.
U zadnje dvije sezone Erlić je skupio 60 nastupa za Sassuolo, a iza sebe ima i devet nastupa za hrvatsku nogometnu reprezentaciju.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora