Autor: I.L.K./Hina

Džeko zabio za pobjedu u posljednjoj minuti

-

-

Pobjednički pogodak postigao je Edin Džeko u posljednjoj minuti sučeve nadoknade.
Nogometaši Frosinone poraženi su pred svojim navijačima od Rome sa 2-3 (1-2) u dvoboju 25. kola talijanske Serie A, a pobjednički pogodak postigao je Edin Džeko u posljednjoj minuti sučeve nadoknade.

Strijelci za Frosinone bili su Ciano (5) i Pinamonti (80), a za Romu je dva pogotka postigao Džeko (30, 90+5) te jedan Pellegrini (31).

U prvoj subotnjoj utakmici Torino je pred svojim navijačima svladao Atalantu sa 2-0 (1-0). Strijelci za Torino bili su Izzo (42) i Falque (46). Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi i odigrao je cijelu utakmicu za Atalantu kojoj je to bio drugi uzastopni poraz.

Vodeći Juventus ima 66 bodova, drugi je Napoli s 53, a treći Inter s 46. Milan je četvrti s 45, a Roma peta s 44 boda. Po 38 bodova imaju Atalanta, Torino i Lazio. Frosinone je predzadnji sa samo 16 bodova.

Šest od preostalih sedam utakmica 25. kola na rasporedu je u nedjelju, a sastaju se: Sampdoria - Cagliari (12.30 sati), Bologna - Juventus, Chievo - Genoa, Sassuolo - SPAL (15.00), Parma - Napoli (18.00) i Fiorentina - Inter (20.30).