Crystal Palace tek u produžetku do četvrtfinala

19.03.2026.

21:55

Autor: K.L./Hina

AEK Larnaca - Crystal Palace
AEK Larnaca - Crystal Palace
Foto: Yiannis Kourtoglou / REUTERS

Nogometaši londonskog Crystal Palacea uspjeli su izboriti četvrtfinale Konferencijske lige pobjedom 2-1 na gostovanju u Larnaki, a do nje su došli tek u produžetku.

Dvostruki strijelac za goste bio je Ismaila Sarr u 13. i 99. minuti, dok je pogodak za AEK postigao Enric Saborit u 63. minuti. Isti je igrač isključen zbog drugog žutog kartona u 73. minuti, a pred kraj produžetka su Ciprani ostali i s dvojicom igrača manje, jer je izravni crveni karton zaradio Petros Ioannou.


Za AEK je od 106. minute igrao Robert Mudražija, a Borna Sosa je ostao na klupi za pričuve gostujuće momčadi.


Crystal Palace će u četvrtfinalu igrati protiv Fiorentine, a prva utakmica će biti odigrana u Londonu 9. travnja. 

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!