Autor: I.L.K./HRT

Cristiano Ronaldo postigao prvi gol za Juventus

-

-

Cristiano Ronaldo predstavio se navijačima Juventusa u tradicionalnoj prijateljskoj utakmici na stadionu Villar Perosa u regiji Piemontu.
Cristiano Ronaldo predstavio se navijačima Juventusa u tradicionalnoj prijateljskoj utakmici na stadionu Villar Perosa u regiji Piemontu. Snage su odmjerili A i B sastavi talijanskog prvoligaša, a Juventusova A momčad slavila je 5:0.

Prvi pogodak na utakmici, već u osmoj minuti, na oduševljenje brojnih navijača postigao je Ronaldo. Pogotke su postigli još Capellini (18-ag), Dybala (31, 40) i Marchisio (54).

Ronaldo je igrao prvo poluvrijeme, a u nastavku ga je zamijenio Mario Mandžukić.