22:56 / 30.10.2018.

Autor: K.L./HRT

Četvrtoligaš namučio Bayern u Kupu

Niko Kovač (Slavko Midzor/PIXSELL)

Bayern München, hrvatskog trenera Nike Kovača, plasirao se u osminu finala Njemačkoga kupa.
Bayern München, hrvatskog trenera Nike Kovača, plasirao se u osminu finala Njemačkoga kupa nakon što je u šesnaestini finala svladao četvrtoligaša SV Rödinghausen 2:1 (2:0).

Furiozno je Kovačeva momčad krenula u utakmicu i već nakon 13. minuta imala je 2:0. Strijelci su bili Wagner u 8. minuti te Müller iz kaznenog udarca pet minuta poslije. U 23. minuti Sanches nije iskoristio kazneni udarac. U drugom poluvremenu, domaćini su stigli do vrijednog pogotka. Meyer je smanjio na 2:1, a iako je bilo prilika do kraja utakmice, rezultat se nije mijenjao.

Kovačeva momčad imala je dominaciju u posjedu (67-33), a i udarcima se iskazala (22-4), no samo dva pogotka protiv četvrtoligaša nisu zadovoljila navijače bavarskog velikana.