Kapetan Real Madrida Dani Carvajal morat će na operaciju desnog koljena, što je novi udarac za braniča koji se već više od godine dana bori s nizom ozljeda.
27.10.2025.
21:34
Autor: I.L./HRT/Reuters
Kapetan Real Madrida Dani Carvajal morat će na operaciju desnog koljena, što je novi udarac za braniča koji se već više od godine dana bori s nizom ozljeda.
- Pregledima koje su obavili klupski liječnici utvrđeno je da naš kapetan Dani Carvajal ima slobodno tijelo u desnom koljenu. Carvajal će biti podvrgnut artroskopskoj operaciji, priopćio je vodeći klub La Lige u kratkoj izjavi u ponedjeljak.
Prema izvorima iz kluba, iskusni branič mogao bi izbivati do deset tjedana dok se oporavlja od još jednog zahvata na problematičnom koljenu. Ovaj najnoviji peh znači da će Carvajal vjerojatno propustiti ostatak 2025. godine.
Vijest je stigla dan nakon što je Carvajal odigrao 19 minuta kao zamjena u dramatičnoj pobjedi Reala 2:1 protiv Barcelone u El Clasicu.
Carvajalovi problemi s ozljedama traju više od godinu dana, još od utakmice protiv Villarreala početkom listopada 2024., kada je potrgao dva ligamenta i tetivu, zbog čega je 33-godišnjak propustio velik dio prošle sezone.
Iako se vratio na teren u srpnju u polufinalu Svjetskog klupskog prvenstva, od tada se muči s manjim ozljedama i nije uspio održati kontinuitet nastupa.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora