22:31 / 08.04.2019.

Autor: Hina

Bologna svladala posljednji Chievo

Ilustracija (Dusko Marusic/PIXSELL)

U posljednjoj utakmici 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Bologna je kao domaćin svladala Chievo sa 3-0 (0-0).

Prva dva gola za Bolognu postigao je Pulgar iz 11-eraca, prvog u 65., a drugog u 68. minuti, dok je pobjedu potvrdio Dijks u 89. minuti.
Ovom pobjedom Bologna je pobjegla iz zone ispadanja, sada je 17. sa 30 bodova, dva više od 18. Empolija. Chievo je, pak, uvjerljivo posljednji sa samo 11 bodova, 12 manje od pretposljednjeg Frosinonea.
Na vrhu je Juventus sa 84 bodova, 20 više od drugog Napolija.