15:55 / 15.02.2020.

Autor: T.D./HRT

Bilićev WBA ostao bez pobjede u sudačkoj nadoknadi

WBA nakon 33. kola ima 63 boda, uz 17 pobjeda, 12 remija i 4 poraza. Drugi Leeds ima 56 bodova, ali i utakmicu manje.
WBA je nakon 3 uzastopne pobjede odigrao 2:2 u derbiju 33. kola Championshipa protiv Nottingham Foresta.

Cullum Robinson doveo je Bilićevu momčad u vodstvo u 37. minuti. Sve dobro što je WBA napravio u prvom poluvremenu, uništio je Kyle Bartley koji je u 45. minuti postigao autogol i vratio Nottingham u život.

U drugom djelu pao je još jedan autogol, gostujući Tobias Figueiredo zabio je autogol u 65. minuti susreta. Kada se činilo da će WBA sretno i spretno na kraju do 3 boda, Matty Cash u sudačkoj nadoknadi drugog djela, zabija za veliki bod Nottingham Foresta.