20:41 / 22.04.2021.

Autor: I.L./Hina

Atalanti bod protiv oslabljene Rome

Mario Pašalić

Nogometaši Rome i Atalante u susretu su 32. kola talijanskog prvenstva igrali 1-1 (0-1).

Gosti iz Bergama mogli su pobjedom u Rimu skočiti na drugo mjesto ljestvice te su dominirali tijekom prve tri četvrtine dvoboja protiv oslabljene Rome, no od brojnih prilika iskoristili su samo jednu kada je Malinovski u 26. minuti preciznim šutom svladao Lopeza.

U 68. minuti Atalanta je ostala s igračem manje jer je zbog dva žuta kartona isključen Gosens, a sedam minuta potom Roma je stigla do poravnanja i to iz svog prvog udarca u okvir gola. S 30 metara je pucao Cristante i iznenadio Gollinija.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 59. minute kada je zamijenio Malinovskog.

Atalanta je tako ostala četvrta sa 65 bodova, koliko ima i treći Juventus, a bod više ima drugi Milan, dok je Roma ostala sedma s 55 bodova.