14:44 / 27.09.2018.

Autor: K.L./HRT

Allegri: Dybala i Ronaldo su bolji kad igraju s Mandžukićem

Mario Mandžukić (Igor Kralj/PIXSELL)

Nogometaši Juventusa pobijedili su na svom stadionu Bolognu s 2:0 i zadržali stopostotan učinak.
Nogometaši Juventusa pobijedili su na svom stadionu Bolognu s 2:0 i zadržali stopostotan učinak i nakon šest odigranih utakmica u talijanskoj Serie A.

Juventusu je bilo dovoljno 16 minuta za dva pogotka, što je bila dovoljna prednost za nova tri boda. U 11. minuti odlično se snašao Paolo Dybala i svladao gostujućeg vratara Skorupskog. Pet minuta kasnije Cristiano Ronaldo je asistirao za Matuidija koji je postigao svoj drugi pogodak u ovoj sezoni.

Od prve minute u vrhu napada igrali su Dybala i Ronaldo, Argentinac nešto povučenije i izgledalo je dobro na terenu.

Ronaldo i Dybala odigrali dobru utakmicu. Što više igraju zajedno, bolje se poznaju, ali i dalje ima prostora za napredak, izjavio je trener torinske momčadi Massimiliano Allegri.

Mario Mandžukić je ovog puta ostao na Juventusovoj klupi za pričuve, ali trener smatra kako su još bolji kada je on u igri.

Mislim da igranje s tri igrača naprijed i Mandžukićem u centralnoj ulozi njih obojicu čini boljima, zaključio je.