09:12 / 27.01.2021.

Autor: Hina

Zubac upisao double-double, slaba šuterska večer Bogdanovića

Ivica Zubac u akciji

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac upisao je još jedan double-double sinoć u porazu svojih LA Clippersa od Atlanta Hawksa, dok je Bojan Bogdanović imao lošu šutersku večer u pobjedi Ute Jazza.

Atlanta Hawks su sa 108-99 nadigrali Los Angeles Clipperse, a Zubac je u 18 minuta na terenu ubacio 13 koševa (šut iz igre 3/5) uz deset skokova i jednu asistenciju.

Atlantu je na domaćem terenu do pobjede, četvrte u pet utakmica, predvodio Trae Young s 38 koševa. Clint Capela je dodao 13 koševa i 18 skokova, a De'Andre Hunter je ubacio 22 koša.

U redovima Clippersa, koji su igrali bez Kawhija Leonarda i Paula Georgea, najučinkovitiji je bio Reggie Jackson s 20 poena i osam asistencija.

Utah Jazz su kod kuće sa 108-94 pobijedili New York Knicks, iako su u jednom trenutku gubili 15 koševa.

Bojan Bogdanović odigrao je 24 minute za Utu, ali je uz šut iz igre 2/10, za trice 2/7, stigao do 11 ubačaja te je tomu dodao jedan skok i jednu asistenciju.

Royce O'Neale je upisao 20 koševa, a Rudy Gobert 18 koševa i 19 skokova za devetu uzastopnu pobjedu Utaha. Najbolji igrač Jazzera Donovan Mitchell  također je imao lošu večer, zabio je samo devet koševa.

Najbolji pojedinac New Yorka bio je Austin Rivers s 25 pogodaka. Julius Randle je ubacio 18 koševa i upisao deset skokova.

Houston Rockets kod kuće su sa 107-88 nadigrali Washington Wizardse, a John Wall je protiv svoje bivše momčadi ubacio 24 koša.

Eric Gordon i Victor Oladipo dodali su svaki po 20 poena za Houston kojem je ovo treća pobjeda zaredom.

Washington je predvodio Bradley Beal s 33 koša, dok je Russell Westbrook, koji je u mijenjan za Walla, dodao 19 pogodaka, 11 skokova i sedam asistencija.