11:25 / 13.01.2018.

Autor: HRT

[VIDEO] Indiana nadoknadila -22 protiv Cavsa, Bender 14 poena u porazu Phoenixa

Screenshot: YouTube

Indiana Pacersi nanijeli su treći poraz ove sezone Cleveland Cavaliersima. Bogdanović je za Pacerse upisao šest koševa.
Indiana Pacersi Bojana Bogdanovića sinoć su nanijeli još jedan poraz Cleveland Cavaliersima koje su svladali 97:95 i to nakon što su nadoknadili zaostatak od čak 22 koša.

Lance Stephenson
je zabio 16 koševa uz 11 skokova, Darren Collison je ubacio 22 koša, a Victor Oladipo dodao 19 za Indianu koja je u prvom poluvremenu zaostajala 22 koša. Bogdanović nije imao baš dobru večer, on je u 29 minuta zabio tek šest koševa (šut iz igre 2/4, trice 2/3) i tome dodao jedan skok.

LeBron James je bio najučinkovitiji kod Clevelanda s 27 pogodaka, 11 asistencija i osam skokova, dok je Kevin Love dodao 21 koš i 10 skokova. James je imao dvije prilike u zadnjim sekundama za pobjedu, ali je promašio oba puta nakon što je Victor Oladipo doveo Indianu u vodstvo nešto više od dvije minute do kraja. Ovo je treća pobjeda Indiane nad Cavaliersima od poečtka sezone.