11:12 / 22.01.2018.

Autor: HRT

[VIDEO] Bogdanović upisao 10 poena u iznenađujućoj pobjedi Indiane

Bojan Bogdanović

Hrvatski igrač dali su svoj doprinos u iznenađujućim pobjedama Indiane i Orlanda, Bogdanović je upisao 10 poena, a Hezonja sedam.
Hrvatski igrač dali su svoj doprinos u iznenađujućim pobjedama Indiane i Orlanda, Bojan Bogdanović je u pobjedi Pacersa ubacio 10 poena, dok je Mario Hezonja za Magic ubacio sedam poena. Pacersi su svladali San Antonio Spurse sa 95:86, dok je Magic nadigrao Boston Celticse sa 103:95. Indiana je 10-ak minuta prije kraja utakmice u san Antoniju imala 17 pogodaka prednosti te je izdržala završni nalet domaćih koji su se minutu i pol prije isteka vremena primaknuli sa šest razlike (87:81). Najzaslužniji za novu pobjedu Pacersa bio je Victor Oladipo sa 19 poena, Darren Collison je dodao 14. dok je Bogdanović za 26 minuta provedenih na terenu ubacio 10 poena (šut za dva 3-6, trica 03. slobodna bacanja 4-4) uz tri skoka, jednu asistenciju i tri osvojene lopte. Kad Spursa najučinkovitiji su bili Pau Gasol sa 14 pogodaka i 9 skokova te LaMarcus Aldridge sa po 10 ubačaja i skokova. Indiana je s omjerom 25-22 trenutačno šesta u istočnoj konferenciji dok je San Antonio sa 30-18 trenutačno četvrta momčad Zapada.