Autor: A.M.

Tricaški rekord Thompsona, sjajni Dončić, solidni Hezonja i Bogdanović

-

-

U NBA ligi fantastičnu je večer imao Klay Thompson, koji je u pobjedi 149:124 Golden Statea nad Chicago Bullsima nadmašio rekord klupskog suigrača.
U NBA ligi fantastičnu je večer imao Klay Thompson, koji je u pobjedi 149:124 Golden Statea nad Chicago Bullsima nadmašio rekord lige klupskog suigrača Stephana Curryja po broju trica (14) na jednoj utakmici, a za to su mu trebale samo tri četvrtine.

Susret je završio s 52 poena, uz šut 14-24, i to za samo 27 minuta igre. Zanimljivo, Thompson je u prvih sedam ovosezonskih utakmica pogodio tek pet trica iz 36 pokušaja, no u ponedjeljak je u Chicagu ubacio šest od sedam pokušaja za tri poena već u prvoj četvrtini, a svoj je niz nastavio i u drugoj, pa je već do poluvremena ubacio 10 trica.