Ženske košarkaške reprezentacije SAD-a i Kine plasirale su se u finale Svjetskog prvenstva koje se održava u Sydneyu.
30.09.2022.
15:00
Autor: K.L./Hina
Ženske košarkaške reprezentacije SAD-a i Kine plasirale su se u finale Svjetskog prvenstva koje se održava u Sydneyu.
SAD je u prvom polufinalu pobijedio Kanadu 83:43 , dok je u drugom polufinalu Kina svladala domaćina Australiju 61:59.
U pobjedničkoj ekipi najbolja je bila Liwei Yang s 18 koševa, dok je Siu Wang dodala 14. U selekciji Australije najbolja je bila Samantha Whitcomb s 15 koševa.
Utakmica za treće mjesto između Australije i Kanade igra se sutra u pet sati po hrvatskome vremenu, dok je finale između Kine i SAD-a na rasporedu u 8 sati.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!
Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora