09:01 / 06.03.2018.

Autor: A.M./Reuters/Hina

NBA: Učinak sezone Bogdanovića, Hezonja 10, ostali solidni

Bojan Bogdanović

Bojan Bogdanović je izjednačio svoj najbolji učinak sezone s 29 poena u pobjedi Indiane 92:89 nad Milwaukeejem.

Victor Oladipo ubacio je 14, a Lance Stephenson i Domantas Sabonis po 11 za pobjednike. Pacersima je to sedam pobjeda u devet utakmica i treća u nizu. Eric Bledsoe postigao je 26 koševa za Buckse. Pacersi i Bucks su sporo počeli utakmicu,  a Indiana je vodila 20:17 na kraju prve četvrtine. Milwaukee je imao malu od 46:44 na poluvremenu, a onda su u drugom dijelu utakmice obje momčadi počele igrati čvršće. Pacersi otvaraju treću četvrtinu serijom 19-5 za vodstvo od 65:50. Razlika od 15 koševa bila je i najveće vodstvo za Indianu na utakmici, jer Milwaukee se nije predavao. Bucksi su serijom 19-5 došli na četiri razlike do kraja treće četvrtine. U zadnjoj četvrtini Indiana je ipšak sačuvala nekoliko koševa prednosti. Bogdanović je za 35 minuta zabio 29 koševa, od čega pet trica (šut iz igre 9/13, trice 5/7) te je pogodio dva slobodna bacanja šest sekundi prije kraja za konačan rezultat 92:89. Tome je dodao četiri skoka, tri asistencije i dvije ukradene lopte.