NBA: Šarić odličan u pobjedi Sixersa u San Antoniju

-

-

Philadelphia je prvi put nakon 2004. godine slavila u San Antoniju, a izvrstan je ponovno bio Dario Šarić.
Philadelphia je prvi put nakon 2004. godine slavila u San Antoniju, a izvrstan je ponovno bio Dario Šarić, koji je za 28 minuta na parketu ostvario 15 koševa i osam skokova u trijumfu Sixersa 97:78. Goste je s 21 poenom i sedam asistencija predvodio Ben Simmons, a Joel Embiid ostvario je 18 koševa i 13 skokova. S 18 ubačaja najučinkovitiji kod Spursa bio je LaMarcus Aldridge. S 24. pobjedom u sezoni te uz 21 poraz Sixersi se nalaze na šestom mjestu Istočne konferencije. Spursi su s omjerom pobjeda i poraza 32-19 na trećem mjestu Zapadne konferencije.
Sixersi su vodili sa 20-9 prije kraja prve četvrtine, na poluvremenu su imali prednost od 19 koševa, što su povećali na 25 u trećoj četvrtini.