09:16 / 25.10.2018.

Autor: A.M./HRT

NBA: Šarić 15, Hezonja 13, James napokon slavio, Dončić briljira

Mario Hezonja

Hrvatski košarkaši nisu imali posebno dobru večer u NBA ligi, u kojoj je sinoć odigrano 11 utakmica.
Hrvatski košarkaši nisu imali posebno dobru večer u NBA ligi, u kojoj je sinoć odigrano 11 utakmica, a najbolji su bili Dario Šarić i Mario Hezonja. Stephen Curry je briljirao i s 51 poenom, od čega 11 trica, predvodio Golden State u pobjedi 144:122 nad Washington Wizardsima.
Dario Šarić je ostvario je za 33 minute 15 koševa i sedam skokova u porazu Philadelphije 123:108 od Milwaukee Bucksa. Philadelphia je u prvih 12 minuta imala kontrolu nad igrom i prednost 34:22. Međutim, u drugoj četvrtini trio Bucksa - Giannis Antetokounmpo (32 koševa, 18 skokova, 10 asistencija), Brook Lopez (21 koš), i Khris Middleton (25 koševa) - preuzima kontrolu i zabija 40 od ukupno 49 koševa Milwaukeeja što je bilo previše za Sixerse.