09:15 / 23.10.2018.

Autor: A.M.

NBA: James upisao i treći poraz od dolaska u Lakerse

LeBron James (Screenshot: YouTube)

Od devet sinoć odigranih utakmice NBA lige tri su odlučene u neizvjesnim završnicama, a najuzbudljivije je bilo u Los Angelesu.
 Od devet sinoć odigranih utakmice NBA lige tri su odlučene u neizvjesnim završnicama, a najuzbudljivije je bilo u Los Angelesu, gdje je LeBron James upisao novi poraz, San Antonio je sa 143:142 nadvisio domaćine. Bogdanović i Hezonja odlični u porazima, Dončić oduševljava
Spursi su manje od minute prije kraja vodili 122:128, no Kyle Kuzma je 35 sekundi do kraja pogodio tricu, Forbes na drugoj strani promašio, a LeBron James još jednom tricom osigurao je Lakersima produžetak. Na kraju dodatnog vremena šest koševa prednosti imali su sad Lakersi, no slijede polaganje Forbesa 50 sekundi do kraja, promašen šut za tri Kuzme i ubačaj Rudyja Gaya za samo minus jedan. LeBron James promašio je oba slobodna bacanja i omogućio Spursima napad za pobjedu od 12 sekundi. Patty Mills pogađa s poludistance, a u preostalih sedam sekundi šut za pobjedu promaćuje LeBron.

Najbolji kod pobjednika bili su LaMarcus Aldridge s 37 koševa i 10 skokova te DeMar DeRozan s 32 poena, 14 dodavanja i osam skokova, a kod poraženih James je zabio 32. Ivica Zubac je za četiri minute igre u redovima domaćina ostvario skok, blokadu i jedan promašeni šut.