NBA: Bogdanović i Hezonja odlični u porazima, Dončić oduševljava
Objavljeno: 23. listopada 2018., prije više od godinu dana
Autor: A.M.
PODIJELI
Luka Dončić (Screenshot: YouTube)
Foto: - / -
Slovenski rookie Luka Dončić oduševio je i u trećem nastupu u NBA ligi, a Bojan Bogdanović i Mario Hezonja bili su među boljima u porazima svojih momčadi.
Slovenski rookie Luka Dončić oduševio je i u trećem nastupu u NBA ligi, a od hrvatskih košarkaša Bojan Bogdanović i Mario Hezonja bili su među boljima u porazima svojih momčadi.NBA: James upisao i treći poraz od dolaska u Lakerse
Dončić je u pobjedi Dallasa 115:109 nad Bullsima za 35 minuta ostvario 19 poena, šest asistencija i tri skoka, a, kao i obično, zabijao je kad je najpotrebnije, pa je na kraju utakmice, odnosno 20 sekundi do kraja, oduzeo loptu i okruženom trojicom suparničkih igrača pogodio za nedostižnih 114:106.
"
Hezonjin New York poražen je od Milwaukeeja 124:113, a najveći problem gostiju bio je Giannis Antetokounmpo, koji je ubacio 31 koš i ostvario 15 skokova za pobjednike. Najbolji kod Knicksa bio je Hardaway s 24 poena, a Mario Hezonja je za 30 minuta zabio 18 koševa, uz četiri skoka i tri dodavanja.
"
Bojan Bogdanović je u porazu Indiane od Minnesote 101:91 za 36 minuta ostvario 20 koševa i pet skokova, pa je s Oladipom (20 koševa) bio najbolji strijelac Pacersa.
HRT koristi kolačiće (eng. cookies) kako bi Vam pružio bolje korisničko iskustvo o čemu više možete pročitati OVDJE. Ako ne želite dopustiti da HRT na vaše računalo upisuje kolačiće, možete to spriječiti postavkama Vašega internetskog preglednika.