LeBron James
Foto: Gary A. Vasquez-USA TODAY Sports / REUTERS
Zvijezda Los Angeles Lakersa i jedan od najboljih košarkaša svih vremena LeBron James (38) nije siguran hoće li i sljedeće sezone igrati u NBA ligi nakon ispadanja od Denvera u finalu Zapadne konferencije, donosi Chris Haynes, ugledni novinar Bleacher Reporta i TNT-a.
James će uzeti vremena i odlučiti hoće li se vratiti i zaigrati u 21. sezoni u NBA ligi. Pod ugovorom je još dvije godine, ali posljednja je igračka opcija.
- Imam puno toga za razmisliti. Osobno, što se tiče nastavljanja s košarkom... Imam puno za razmisliti. Vidjet ćemo, rekao je James.
LeBron je u ovoj sezoni srušio rekord Kareema Abdul-Jabbara s najviše postignutih koševa u povijesti NBA lige.
Tijekom sezone, nekoliko puta je izjavio kako bi volio igrati sa sinom Bronnyjem koji će sljedeće godine moći izaći na NBA draft.
U ovoj sezoni prosječno je postizao 28.9 poena uz 8.3 skokova i 6.8 asistencija.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!