Kapetanica Raguse najavila finale: Bit će zanimljiva serija

02.05.2025.

10:46

Autor: K.L./HRT/DJH

Carmen Miloglav
Carmen Miloglav
Foto: HTV / HRT

Kapetanica dubrovačke Raguse, Carmen Miloglav, u emisiji "Dobro jutro, Hrvatska" izrazila je optimizam i uzbuđenje pred početak finalne serije Prvenstva Hrvatske, koja započinje u ponedjeljak.

Ragusa, aktualne prvakinje Hrvatske, u finalu će treću godinu zaredom suočiti se s Trešnjevkom 2009.


- Cijelu sezonu smo se pripremali za ovo finale. Drago nam je što napokon počinje, bit se svakako jedna zanimljiva finalna serija. Radi se o jako dobro posloženoj ekipi, istaknula je Miloglav.


Ragusa je, unatoč jednom porazu, baš od Trešnjevke, u regularnom dijelu prvenstva bila najbolja.


Finalna serija igra se na tri pobjede, a prva utakmica igra se u ponedjeljak u 19 sati.


Miloglav je ponosna na uspjehe svih selekcija kluba, koje su ove godine osvojile medalje na državnim prvenstvima.


- Imamo sjajnu atmosferu u klubu i dobro posložene selekcije. Imali smo puno uspjeha u svim selekcijama, dodala je.


Miloglav je pozvala sve ljubitelje košarke da podrže ekipu u finalu: - Bit će to borba na nož, pozivam sve da dođu i navijaju za nas.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!