Košarkaši Anadolu Efesa pod vodstvom Tomislava Mijatovića uspješno su započeli novu sezonu Eurolige svladavši u Bologni domaći Virtus sa 76-67.
04.10.2024.
23:50
Autor: B.G./HRT/Hina
Košarkaši Anadolu Efesa pod vodstvom Tomislava Mijatovića uspješno su započeli novu sezonu Eurolige svladavši u Bologni domaći Virtus sa 76-67.
Amerikanci Daniel Oturu sa 14 koševa i devet skokova te Elijah Bryant sa 12 poena, bili su najbolji strijelci istanbulske momčadi, dok su u talijanskoj momčadi najbolji bili Francuz Isaia Cordinier sa 16 koševa te Gruzijac Tornike Šengelia s 12.
Hrvatski centar Ante Žižić je za Virtus odigrao 21 minutu te za to vrijeme ubacio sedam poena uz pet skokova.
Gostujuću pobjedu ostvarila je i beogradska Crvena zvezda koja je sa 80-77 bila bolja od Parisa. Jedini je kao domaćin slavio Fenerbahče koji je u Istanbulu svladao Olympiakos sa 82-71.
Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram, TikTok i YouTube!

Autorska prava - HRT © Hrvatska radiotelevizija.
Sva prava pridržana.
hrt.hr nije odgovoran za sadržaje eksternih izvora