Bogdanović ubacio 16 koševa u pobjedi Jazza protiv Clippersa

11.06.2021.

08:17

Autor: T.D./HRT

Bojan Bogdanović

Bojan Bogdanović

Foto: Petre Thomas / Reuters

Sinoć su odigrane utakmice doigravanja na NBA parketima. Bogdanovićev Utah Jazz je slavio protiv Zupčevih Clippersa, a Brooklyn je upisao gostujući poraz. 

Milwaukee Bucksi su na domaćem parketu svladali Brooklyn Netse s 86:83 u neizvjesnoj utakmici, iako je prva dionica bila u znaku Bucksa. Khris Middleton je imao sjajnu večer i predvodio domaćina s 35 koševa i 15 skokova u pobjedi. Kevin Durant je ubacio 30 koševa uz 11 skokova i 5 asistencija, ali nedovoljno za slavlje Netsa. Netsi vode 2-1 u doigravanju.

U raspucanoj utakmici Utah Jazz je slavio kao domaćin protiv Los Angeles Clippersa s 117:111. Bojan Bogdanović je ubacio 16 koševa, upisao 4 skoka i jednu asistenciju za Jazz dok je Ivica Zubac za Clipperse ubacio 7 koševa za 14 minuta na parketu. Donovan Mitchell je bio najefikasniji u redovima Jazza s 37 koševa, 3 skoka i 4 asistencije. Utah Jazz vodi 2-0 u doigravanju.

Vijesti HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android. Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!